BOING! :) ... Pekdar! :)
...
...
Nowości! Amiga - Recenzje i opisy programów, sprzętu, gier i inne... Astronomia to świetne hobby! Engine3D - Quake, Doom II, Descent I, II, FreeSpaces, Heretic... itd. Informatyka - 1011000101001 Krótkofalarstwo - Jak mnie wciągło...=:) Gościli... Linux Debian m68k - Opis instalacji, moje boje itp. =:) Linki do ciekawych stron Macintosh - Udawany Jabol, opisy gier i programów Packet Radio - Amatroska sieć Krótkofalarska
KUFEREK
Speed Up Fusion
Operacje dyskowe Fusion'a są przeraźliwie wolne. W Configure Option ustaw Devices. W części Selected Devices kliknij na dysk i wyłącz DMA Restricted. Dzięki temu zyskasz na prędkości.
Hostowane
Translator

Valid HTML 4.01!

Theme dla WB 3.x
Spotkania
Changelog strony
26.7.2017, 20:56
Poprawki i ulepszenia w kodzie odpowiedzialnym za wyświetlanie wiadomości na stronie frontowej.

30.12.2015, 00:09
Dodano obsługę automatycznego tłumaczenia strony na języki dostępne, za pośrednictwem translatora Google.

22.03.2015, 13:33
Poprawiono nieco kod strony, tak aby lepiej skalowała się na urządzeniach mobilnych. Na tabletach wyświetla się dobrze ale z pewnością więcej uwagi wymagają wyświetlacze telefonów.

19.10.2014, 22:47
Galeria SACP #22 zawierała błąd, który uniemożliwiał powiększanie zdjęć na niektórych przeglądarkach - naprawione.

...Informacja!Księga gości
2007-01-03
23:59:31
...

  Księga gości znów działa. Każdy kto ma ochotę zostawić po sobie ślad i wesprzeć/mobilizować mnie w dalszej pracy zapraszam do wpisu. Krytyka również mile widziana.

Autor:  Dariusz Krzempek       
...Informacja!Szczęśliwego Nowego Roku 2007 !!!
2007-01-03
23:35:18
...

  Szczęśliwego Nowego Roku 2007! zdaję sobie sprawę z tego że nic się tutaj nie dzieje od ponad roku :/ Wszystko przez brak czasu, wkrótce powiększy mi się rodzina. Nie jest do końca prawdą że kompletnie nic nie robiłem na stronie. Usunąłem kilka błędów w kodzie php co było widać, wnętrze strony przeszło sporą reorganizację. Teraz strona jest kompletna na jednym serwerze a nie jak to miało miejsce do tej pory że jej kawałki leżały na różnych serwerach z różnych powodów. W tej chwili jest mi dużo łatwiej pisać cokolwiek w php. Nie wiem jak długo będę miał łącze, strona może zniknąć w każdej chwili. Obecnie szukam konto które było by darmowe a jednocześnie oferowało wystarczająco miejsca dla strony i obsługę php, mysql. Jeżeli znasz taki serwer lub usługodawcę, proszę nie zwlekaj i powiadom mnie. Najszybciej jak to tylko możliwe przeniosę stronę na nowy serwer gdzie będę miał pewność że dzień po dniu będzie dostępna w sieci.

Autor:  Dariusz Krzempek       
...Informacja!Silnik działu linki gotowy!
2005-11-02
14:38:21
...

  Silnik działu linki ukończony. Jeszcze zostało kilka tematów do dorobienia ale to może zaczekać. Linki nieaktualne zostały usunięte i doszło sporo nowych. Graficznie nadal ten dział wymaga wiele do zrobienia jednak nie jest to takie pilne, zajmę się tym później. Obiecałem wam artykuły i pojawią się jak tylko uruchomię moją Amige. Sprzęt leciwy lubi się psuć. Moja sytuacja materialna zaczyna się poprawiać więc nie wykluczone że zamiast naprawiać już wysłużoną A1200-PPC kupię coś lepszego... za jakiś bliżej nie określony czas. Póki co spróbuję postawić system OS3.9 na Linuxowym UAE.

Autor:  pekdar       
...Informacja!Debug ukończony!
2005-10-18
10:14:46
...

  Usówanie błędów zakończone. Teraz pozostało mi dokończenie pisania panelu do zarządzania działem Linki który wymaga zmian.

Autor:  Dariusz Krzempek       
...Informacja!Zmiany w toku...
2005-10-07
11:02:36
...

  Strona nadal przechodzi zmiany. Nowością jest fakt że wylądowała na nowym dużo szybszym łączu. Księga Gości również została przeniesiona na nowy serwer. Niestety nie udało mi się przenieść jej wraz z waszymi wpisami, poza starą bazą która zawiera ponad 100 wpisów za co jeszcze raz wszystkim odwiedzającym dziękuję. Zachęcam do nowych wpisów. Mam nadzieję że więcej radykalnych przeprowadzek nie będzie a Wy drodzy czytelnicy będzie mogli wygodnie z niej korzystać jak to miało miejsce do tej pory. Debug strony w toku. Przede mną ogromny dział Engine3D do poprawienia, trochę to jeszcze potrwa. Proszę o Waszą cierpliwość którą sowicie wynagrodzę.

Autor:  Dariusz Krzempek       
...Informacja!Debug w toku...
2005-07-20
13:59:06
...

  Obecnie strona przechodzi debug, większość elementów już jest zgodna ze standardem HTML4.01 (www.w3c.org). Jednoczesnie piszę prosty panel do działu linki aby móc łatwo i prosto zarządzać nim. Zaraz po tych zmianach i przekształceniach zasiadam do opisywania AmiSSL który został wybrany w sondzie jako kolejny temat. Dobra informacja dla tych którzy sądzą że IBrowse nie działa z AmiSSL, otóż działa i to elegancko. O tym niebawem.

Autor:  Dariusz Krzempek       
...Informacja!Nowy silnik działu wiadomości
2005-06-16
10:03:49
...

  Wiem że bardzo długo nic tutaj nie uaktualniłem. W między czasie silnej
modernizacji uległ mój własny system wiadomości. Teraz jest dużo lepszy
chodź jeszcze sporo pracy przede mną. Koniecznie muszę zmodernizować dział
Linki. W obecnej formie bardzo źle mi się uaktualnia. To będzie wymagało
trochę pracy. W między czasie prywatnie w moim życiu zachodziły i nadal
zachodzą ogromne zmiany które pochłaniają mój cały wolny czas. Niestety tak
to już jest w tym kraju że kiedy człowiek przechodzi po troszku na swoje, nie ma już na
nic czasu i hobby leży odłogiem :/

Autor:  Pekdar       
...Informacja!Nowa księga gości
2005-06-16
09:47:25
...

  Uaktualniłem księge gości do nowszej wersji. Jest ładniejsza ale i pozwala na więcej. Zapraszam do wpisów! :) Bazę ze starymi wpisami zarchiwizowałem.

Autor:  Dariusz Krzempek       

Wstecz    1 2 3 ................. 21 [22] 23    Dalej
Serwer FTP
Moja konfiguracja :)
Amiga 4000D:
Poniżej można pobrać moduły dla programu SysSpeed. Zawierają wszystkie informacje o konfiguracji sprzętowej jaką miałem (PPC 200MHz) i programowej mojej obecnej Amigi (PPC 400MHz). Oprócz modułu jest też grab obrazu programu SysSpeed. Dołączyłem też konfigurację podsystemu graficznego Picasso96 dla kart graficznych Voodoo5 5500 pracujących z telewizorem LCD Philips 220TW


Amiga 1200:
Poniżej można pobrać moduł dla programu SysSpeed. Moduł ten zawiera wszystkie informacje o konfiguracji sprzętowej jak i programowej mojej (byłej) Amigi. Ponad to zawiera osiągi różnych operacji, które można zestawić w porównaniu z inną konfiguracją do czego zachęcam. Może wynikną ze tego jakieś ciekawe konkluzje. Oprócz modułu jest też grab obrazu programu SysSpeed. Dołączyłem też konfigurację podsystemu graficznego Picasso96 dla kart graficznych Voodoo3 / 2000 pracujących z monitorem Hyundai B90A
Notka prawna
Wszelkie treści zamieszczone na niniejszej stronie, podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Autor wyraża zgodę na udostępnianie treści w serwisach społecznościowych, gdzie już osobiście je zamieścił lub udzielił odrębnej zgody.