BOING! :) ... Pekdar! :)
...
...
Nowości! Amiga - Recenzje i opisy programów, sprzętu, gier i inne... Astronomia to świetne hobby! Engine3D - Quake, Doom II, Descent I, II, FreeSpaces, Heretic... itd. Informatyka - 1011000101001 Krótkofalarstwo - Jak mnie wciągło...=:) Gościli... Linux Debian m68k - Opis instalacji, moje boje itp. =:) Linki do ciekawych stron Macintosh - Udawany Jabol, opisy gier i programów Packet Radio - Amatroska sieć Krótkofalarska
KUFEREK
Warcraft II
Czy da się coś zrobić aby uruchomić tę wspaniałą grę normalnie a nie jak to się robi dotychczas z Save'ów?. Jest metoda, która działa z wersją gry 1.22 i być może zadziała z innymi. Wejdź do katalogu Data, odszukaj plik "Title Song" i zmień nazwę na "Title song_kuferek". Teraz uruchom grę klikając w ikonę tak jak by wszystko było OK. Na planszy głównej gry nie będzie muzyki, ale dzięki temu można uruchamiać grę normalnie. Fusion ma kłopoty z odtwarzaniem długich plików WAV, prawdopodobnie to jest problemem że gra wiesza się za każdym razem gdy spróbujesz uruchomić ją normalnie.
Hostowane
Translator

Valid HTML 4.01!

Theme dla WB 3.x
Spotkania
Changelog strony
26.7.2017, 20:56
Poprawki i ulepszenia w kodzie odpowiedzialnym za wyświetlanie wiadomości na stronie frontowej.

30.12.2015, 00:09
Dodano obsługę automatycznego tłumaczenia strony na języki dostępne, za pośrednictwem translatora Google.

22.03.2015, 13:33
Poprawiono nieco kod strony, tak aby lepiej skalowała się na urządzeniach mobilnych. Na tabletach wyświetla się dobrze ale z pewnością więcej uwagi wymagają wyświetlacze telefonów.

19.10.2014, 22:47
Galeria SACP #22 zawierała błąd, który uniemożliwiał powiększanie zdjęć na niektórych przeglądarkach - naprawione.

...Informacja!Księga gości
2007-01-03
23:59:31
...

  Księga gości znów działa. Każdy kto ma ochotę zostawić po sobie ślad i wesprzeć/mobilizować mnie w dalszej pracy zapraszam do wpisu. Krytyka również mile widziana.

Autor:  Dariusz Krzempek       
...Informacja!Szczęśliwego Nowego Roku 2007 !!!
2007-01-03
23:35:18
...

  Szczęśliwego Nowego Roku 2007! zdaję sobie sprawę z tego że nic się tutaj nie dzieje od ponad roku :/ Wszystko przez brak czasu, wkrótce powiększy mi się rodzina. Nie jest do końca prawdą że kompletnie nic nie robiłem na stronie. Usunąłem kilka błędów w kodzie php co było widać, wnętrze strony przeszło sporą reorganizację. Teraz strona jest kompletna na jednym serwerze a nie jak to miało miejsce do tej pory że jej kawałki leżały na różnych serwerach z różnych powodów. W tej chwili jest mi dużo łatwiej pisać cokolwiek w php. Nie wiem jak długo będę miał łącze, strona może zniknąć w każdej chwili. Obecnie szukam konto które było by darmowe a jednocześnie oferowało wystarczająco miejsca dla strony i obsługę php, mysql. Jeżeli znasz taki serwer lub usługodawcę, proszę nie zwlekaj i powiadom mnie. Najszybciej jak to tylko możliwe przeniosę stronę na nowy serwer gdzie będę miał pewność że dzień po dniu będzie dostępna w sieci.

Autor:  Dariusz Krzempek       
...Informacja!Silnik działu linki gotowy!
2005-11-02
14:38:21
...

  Silnik działu linki ukończony. Jeszcze zostało kilka tematów do dorobienia ale to może zaczekać. Linki nieaktualne zostały usunięte i doszło sporo nowych. Graficznie nadal ten dział wymaga wiele do zrobienia jednak nie jest to takie pilne, zajmę się tym później. Obiecałem wam artykuły i pojawią się jak tylko uruchomię moją Amige. Sprzęt leciwy lubi się psuć. Moja sytuacja materialna zaczyna się poprawiać więc nie wykluczone że zamiast naprawiać już wysłużoną A1200-PPC kupię coś lepszego... za jakiś bliżej nie określony czas. Póki co spróbuję postawić system OS3.9 na Linuxowym UAE.

Autor:  pekdar       
...Informacja!Debug ukończony!
2005-10-18
10:14:46
...

  Usówanie błędów zakończone. Teraz pozostało mi dokończenie pisania panelu do zarządzania działem Linki który wymaga zmian.

Autor:  Dariusz Krzempek       
...Informacja!Zmiany w toku...
2005-10-07
11:02:36
...

  Strona nadal przechodzi zmiany. Nowością jest fakt że wylądowała na nowym dużo szybszym łączu. Księga Gości również została przeniesiona na nowy serwer. Niestety nie udało mi się przenieść jej wraz z waszymi wpisami, poza starą bazą która zawiera ponad 100 wpisów za co jeszcze raz wszystkim odwiedzającym dziękuję. Zachęcam do nowych wpisów. Mam nadzieję że więcej radykalnych przeprowadzek nie będzie a Wy drodzy czytelnicy będzie mogli wygodnie z niej korzystać jak to miało miejsce do tej pory. Debug strony w toku. Przede mną ogromny dział Engine3D do poprawienia, trochę to jeszcze potrwa. Proszę o Waszą cierpliwość którą sowicie wynagrodzę.

Autor:  Dariusz Krzempek       
...Informacja!Debug w toku...
2005-07-20
13:59:06
...

  Obecnie strona przechodzi debug, większość elementów już jest zgodna ze standardem HTML4.01 (www.w3c.org). Jednoczesnie piszę prosty panel do działu linki aby móc łatwo i prosto zarządzać nim. Zaraz po tych zmianach i przekształceniach zasiadam do opisywania AmiSSL który został wybrany w sondzie jako kolejny temat. Dobra informacja dla tych którzy sądzą że IBrowse nie działa z AmiSSL, otóż działa i to elegancko. O tym niebawem.

Autor:  Dariusz Krzempek       
...Informacja!Nowy silnik działu wiadomości
2005-06-16
10:03:49
...

  Wiem że bardzo długo nic tutaj nie uaktualniłem. W między czasie silnej
modernizacji uległ mój własny system wiadomości. Teraz jest dużo lepszy
chodź jeszcze sporo pracy przede mną. Koniecznie muszę zmodernizować dział
Linki. W obecnej formie bardzo źle mi się uaktualnia. To będzie wymagało
trochę pracy. W między czasie prywatnie w moim życiu zachodziły i nadal
zachodzą ogromne zmiany które pochłaniają mój cały wolny czas. Niestety tak
to już jest w tym kraju że kiedy człowiek przechodzi po troszku na swoje, nie ma już na
nic czasu i hobby leży odłogiem :/

Autor:  Pekdar       
...Informacja!Nowa księga gości
2005-06-16
09:47:25
...

  Uaktualniłem księge gości do nowszej wersji. Jest ładniejsza ale i pozwala na więcej. Zapraszam do wpisów! :) Bazę ze starymi wpisami zarchiwizowałem.

Autor:  Dariusz Krzempek       

Wstecz    1 2 3 ................. 21 [22] 23    Dalej
Serwer FTP
Donate - dla lepszej motywacji
Jeżeli uważasz że autor strony wykonał dobrą robotę, możesz zmobilizować go do dalszej pracy przesyłając drobny podarunek na jego konto PayPal

Moja konfiguracja :)
Amiga 4000D:
Poniżej można pobrać moduły dla programu SysSpeed. Zawierają wszystkie informacje o konfiguracji sprzętowej jaką miałem (PPC 200MHz) i programowej mojej obecnej Amigi (PPC 400MHz). Oprócz modułu jest też grab obrazu programu SysSpeed. Dołączyłem też konfigurację podsystemu graficznego Picasso96 dla kart graficznych Voodoo5 5500 pracujących z telewizorem LCD Philips 220TW


Amiga 1200:
Poniżej można pobrać moduł dla programu SysSpeed. Moduł ten zawiera wszystkie informacje o konfiguracji sprzętowej jak i programowej mojej (byłej) Amigi. Ponad to zawiera osiągi różnych operacji, które można zestawić w porównaniu z inną konfiguracją do czego zachęcam. Może wynikną ze tego jakieś ciekawe konkluzje. Oprócz modułu jest też grab obrazu programu SysSpeed. Dołączyłem też konfigurację podsystemu graficznego Picasso96 dla kart graficznych Voodoo3 / 2000 pracujących z monitorem Hyundai B90A
Notka prawna
Wszelkie treści zamieszczone na niniejszej stronie, podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Autor wyraża zgodę na udostępnianie treści w serwisach społecznościowych, gdzie już osobiście je zamieścił lub udzielił odrębnej zgody.