BOING! :) ... Pekdar! :)
...
...
Nowości! Amiga - Recenzje i opisy programów, sprzętu, gier i inne... Astronomia to świetne hobby! Engine3D - Quake, Doom II, Descent I, II, FreeSpaces, Heretic... itd. Informatyka - 1011000101001 Krótkofalarstwo - Jak mnie wciągło...=:) Gościli... Linux Debian m68k - Opis instalacji, moje boje itp. =:) Linki do ciekawych stron Macintosh - Udawany Jabol, opisy gier i programów Packet Radio - Amatroska sieć Krótkofalarska
KUFEREK
Copy Mem Quick
Funkcja przyspiesza operacje kopiowania w pamięci, znana z MCP. Proponuję wyłączyć funkcję w MCP i zastąpić ją programem CMQ z Aminetu który potrafi zrobić to samo w krótszym czasie. Dla porównania która metoda jest efektywniejsza użyj programu SysSpeed. Instalacja CMQ za SetPatch!
Hostowane
Translator

Valid HTML 4.01!

Theme dla WB 3.x
Spotkania
Changelog strony
30.12.2015, 00:09
Dodano obsługę automatycznego tłumaczenia strony na języki dostępne, za pośrednictwem translatora Google.

22.03.2015, 13:33
Poprawiono nieco kod strony, tak aby lepiej skalowała się na urządzeniach mobilnych. Na tabletach wyświetla się dobrze ale z pewnością więcej uwagi wymagają wyświetlacze telefonów.

19.10.2014, 22:47
Galeria SACP #22 zawierała błąd, który uniemożliwiał powiększanie zdjęć na niektórych przeglądarkach - naprawione.

20.09.2014, 23:17
Aktualizacja opisów zdjęć SACP21.
...Informacja!I po spotkaniu
2007-02-15
16:12:42
...
Autor:  Pekdar       

  Spotkanie i pokaz dem PPC dla Mrt można uznać za udany. Oczywiście nie obyło się bez drobnych kłopotów ale w końcu wszystko się udało. Karta PPC spisała się na medal a pamięci trykają z prędkością 60ns :) z czego jestem bardzo zadowolony. Zdjęcia są więc i może skrobnę jakąś krótką relację z naszego małego spotkania.

...Informacja!Amiga znów działa! :)
2007-02-10
22:38:59
...
Autor:  Pekdar       

  Miło mi poinformować że moja Amiga znów działa!!!!
Bardzo się z tego cieszę. Znów będę na bieżąco w świcie Amigowym :) Fakt że moja karta PPC wróciła do żywych zawdzięczam Krzysiowi MrT - WIELKIE DZIĘKI!!! Krzysiu. Historia jak do tego doszło, co działo się (oj! działo..) podczas przywracania karty do życia i jakie płyną z tego moje wnioski przedstawię w artykule który mam zamiar przygotować i opublikować na łamach mojej strony. Dobrze jest wrócić do starych dobrych klimatów Amigowych :) W Poniedziałek 12.02.07 Ja, MrT i Biax w ramach małej fety z okazji przywrócenia mojej Amigi do życia organizujemy małe spotkanie. Na spotkaniu MrT będzie miał okazję pierwszy raz w życiu, obejrzeć wspaniałe dema sceny amigowej dla Amig z procesorami PPC. Będę zaszczycony móc je pokazać. Dzięki pomocy MrT moja stara Amiga 1200 zyskała szybszy i nieco młodszy procesor.

...Informacja!Księga gości
2007-01-03
23:59:31
...
Autor:  Dariusz Krzempek       

  Księga gości znów działa. Każdy kto ma ochotę zostawić po sobie ślad i wesprzeć/mobilizować mnie w dalszej pracy zapraszam do wpisu. Krytyka również mile widziana.

...Informacja!Szczęśliwego Nowego Roku 2007 !!!
2007-01-03
23:35:18
...
Autor:  Dariusz Krzempek       

  Szczęśliwego Nowego Roku 2007! zdaję sobie sprawę z tego że nic się tutaj nie dzieje od ponad roku :/ Wszystko przez brak czasu, wkrótce powiększy mi się rodzina. Nie jest do końca prawdą że kompletnie nic nie robiłem na stronie. Usunąłem kilka błędów w kodzie php co było widać, wnętrze strony przeszło sporą reorganizację. Teraz strona jest kompletna na jednym serwerze a nie jak to miało miejsce do tej pory że jej kawałki leżały na różnych serwerach z różnych powodów. W tej chwili jest mi dużo łatwiej pisać cokolwiek w php. Nie wiem jak długo będę miał łącze, strona może zniknąć w każdej chwili. Obecnie szukam konto które było by darmowe a jednocześnie oferowało wystarczająco miejsca dla strony i obsługę php, mysql. Jeżeli znasz taki serwer lub usługodawcę, proszę nie zwlekaj i powiadom mnie. Najszybciej jak to tylko możliwe przeniosę stronę na nowy serwer gdzie będę miał pewność że dzień po dniu będzie dostępna w sieci.

...Informacja!Silnik działu linki gotowy!
2005-11-02
14:38:21
...
Autor:  pekdar       

  Silnik działu linki ukończony. Jeszcze zostało kilka tematów do dorobienia ale to może zaczekać. Linki nieaktualne zostały usunięte i doszło sporo nowych. Graficznie nadal ten dział wymaga wiele do zrobienia jednak nie jest to takie pilne, zajmę się tym później. Obiecałem wam artykuły i pojawią się jak tylko uruchomię moją Amige. Sprzęt leciwy lubi się psuć. Moja sytuacja materialna zaczyna się poprawiać więc nie wykluczone że zamiast naprawiać już wysłużoną A1200-PPC kupię coś lepszego... za jakiś bliżej nie określony czas. Póki co spróbuję postawić system OS3.9 na Linuxowym UAE.

...Informacja!Debug ukończony!
2005-10-18
10:14:46
...
Autor:  Dariusz Krzempek       

  Usówanie błędów zakończone. Teraz pozostało mi dokończenie pisania panelu do zarządzania działem Linki który wymaga zmian.

...Informacja!Zmiany w toku...
2005-10-07
11:02:36
...
Autor:  Dariusz Krzempek       

  Strona nadal przechodzi zmiany. Nowością jest fakt że wylądowała na nowym dużo szybszym łączu. Księga Gości również została przeniesiona na nowy serwer. Niestety nie udało mi się przenieść jej wraz z waszymi wpisami, poza starą bazą która zawiera ponad 100 wpisów za co jeszcze raz wszystkim odwiedzającym dziękuję. Zachęcam do nowych wpisów. Mam nadzieję że więcej radykalnych przeprowadzek nie będzie a Wy drodzy czytelnicy będzie mogli wygodnie z niej korzystać jak to miało miejsce do tej pory. Debug strony w toku. Przede mną ogromny dział Engine3D do poprawienia, trochę to jeszcze potrwa. Proszę o Waszą cierpliwość którą sowicie wynagrodzę.

...Informacja!Debug w toku...
2005-07-20
13:59:06
...
Autor:  Dariusz Krzempek       

  Obecnie strona przechodzi debug, większość elementów już jest zgodna ze standardem HTML4.01 (www.w3c.org). Jednoczesnie piszę prosty panel do działu linki aby móc łatwo i prosto zarządzać nim. Zaraz po tych zmianach i przekształceniach zasiadam do opisywania AmiSSL który został wybrany w sondzie jako kolejny temat. Dobra informacja dla tych którzy sądzą że IBrowse nie działa z AmiSSL, otóż działa i to elegancko. O tym niebawem.

Wstecz    1 2 3 ................ 20 [21] 22    Dalej
Serwer FTP
Donate - dla lepszej motywacji
Jeżeli uważasz że autor strony wykonał dobrą robotę, możesz zmobilizować go do dalszej pracy przesyłając drobny podarunek na jego konto PayPal

Moja konfiguracja :)
Amiga 4000D:
Poniżej można pobrać moduły dla programu SysSpeed. Zawierają wszystkie informacje o konfiguracji sprzętowej jaką miałem (PPC 200MHz) i programowej mojej obecnej Amigi (PPC 400MHz). Oprócz modułu jest też grab obrazu programu SysSpeed. Dołączyłem też konfigurację podsystemu graficznego Picasso96 dla kart graficznych Voodoo5 5500 pracujących z telewizorem LCD Philips 220TW


Amiga 1200:
Poniżej można pobrać moduł dla programu SysSpeed. Moduł ten zawiera wszystkie informacje o konfiguracji sprzętowej jak i programowej mojej (byłej) Amigi. Ponad to zawiera osiągi różnych operacji, które można zestawić w porównaniu z inną konfiguracją do czego zachęcam. Może wynikną ze tego jakieś ciekawe konkluzje. Oprócz modułu jest też grab obrazu programu SysSpeed. Dołączyłem też konfigurację podsystemu graficznego Picasso96 dla kart graficznych Voodoo3 / 2000 pracujących z monitorem Hyundai B90A
Imieniny
Dzisiejsi solenizanci: Jana, Pauliny, Rudolfiny


0198066